Найбільш ефективна монетизація вашого інвентарю

З нами ви отримуєте найвигіднішу монетизацію медійного інвентарю і соцмереж, доступ до інноваційних інструментів SLDS та експертизу команди-лідера.

Ми проконсультуємо вас з технічних і маркетингових питань, а також допоможемо оптимізувати вашу роботу в digital і наростити охоплення.

Яку рекламу ми розміщуємо?

відео
банерну
нативні оголошення
нестандартні формати
спецпроекти

Наші партнери — сайти з різною цільовою аудиторією: жіночі, спортивні, кулінарні, медичні та новинні, онлайн-кінотеатри, освітні та розважальні ресурси.

Ми плідно працюємо з відеомережею Videonow, розміщуємо відеорекламу в найбільших легальних онлайн-кінотеатрах, таких як TV Zavr, у відеомережах Pladform і Rutube.

Партнер StarLight Digital Sales — Selectivv Mobile House, лідер на ринку мобільної реклами в країнах Центральної та Східної Європи.

Співпраця зі StarLight Digital Sales допомагає нашим партнерам максимально ефективно реалізовувати свій інвентар, збільшуючи його.

Технології

Video SSP (Sell Side Platform) від Adtelligent — інноваційна технологія монетизації відео. Вона поєднує інтереси найбільших рекламодавців, великих рекламних мереж, RTB і DSP, та надає найвигіднішу монетизацію кожного показу.
DSP Adtelligent — новітня система управління кампаніями для рекламодавців від одного зі світових лідерів ринку рекламних технологій Adtelligent.
DoubleClick від Google — це комплекс провідних рішень управління рекламою в екосистемі програматик, який допомагає оптимізувати рекламу будь-якої моделі. Єдиний інструмент для всіх пристроїв.